Gesamtsumme
Kostenfreie Lieferung ab einem Einkaufswert von 50,00 €
inkl. MwSt. zzgl. Versandkosten
Product image
Milka Zarte Momente Pralines Mix
99.99 €
In den Warenkorb
Zatvoriť

Milka – nezameniteľne lahodná chuť

Názov Milka sa skladá z najdôležitejších prísad našej čokolády: mlieka a kakaa. Nezameniteľnou sa stáva čokoláda Milka z alspkého mlieka až vďaka svojej mimoriadnej jemnosti. Aby sa Milka, kúsok po kúsku, jedinečne rozpúšťala na jazyku a chutila stále rovnako, používame len tie najkvalitnejšie prísady.

 100 percent alpského mlieka

Milka je tradičný výrobok. Preto už viac ako 100 rokov používame v našej čokoláde mlieko výlučne z alpského regiónu. Každý liter mlieka, ktorý dostávame od našich dodávateľov, pochádza na 100 percent z údolí a úpätí Álp.

Skôr, ako sa alpské mlieko dostane do našej čokolády, spracuje sa na sušené mlieko a čistý maslový tuk. Aj za tým sa skrývajú desiatky rokov skúseností: Už švajčiarsky „priekopník čokolády“ Philippe Suchard použil na výrobu čokolády sušené mlieko.

Vyberané prísady v každej tabuľke

Základné prísady pre každú tabuľku čokolády Milka sú kakao, mlieko a cukor. K nim sa pridávajú ďalšie prísady podľa jednotlivých príchutí, ako napríklad oriešky.

V našich závodoch sa denne vyrobia milióny tabuliek jemnej čokolády Milka. Aby každá tabuľka čokolády Milka chutila rovnako, vyrába sa podľa jednotnej receptúry a prísne kontrolovanou metódou. Vo výrobnom procese sa musia pritom prísne dodržiavať jednotlivé kroky: Pre lepšiu kontolu procesov sú napríklad samostatne pridávané jednotlivé zložky mlieka, ako je sušené odstredené mlieko, sladká sušená srvátka a maslový tuk.
*podľa príchute

Čokoláda obsahuje len to, čo uvádzame na obale

Het exacte recept- en productieproces dat onze Milka Alpenmelkchocolade zo onweerstaanbaar zacht maakt, is een geheim dat generaties lang bewaard blijft. Toch geven we op elke verpakking precies aan wat erin zit - dit geldt voor alle ingrediënten en de meest voorkomende allergenen.

Omdat we weten dat sommige mensen met allergieën zelfs reageren op sporen van producten die zo klein zijn dat ze niet met conventionele methoden kunnen worden herkend. Daarom staat er op elke verpakking een gedetailleerde ingrediëntenlijst.

Sledujte nás a zistite, ako si naši fanúšikovia vychutnávajú Milku!